Deuka -> Králiky
 

Králiky

Deukanin standard je univerzálne krmivo pre odchov a výkrm králikov. Pre svoj znížený obsah energie je vhodné najmä pre zdrobnené a malé plemená králikov, chovné králiky mimo chovateľskej sezóny a výkrmové králiky v záverečnej fáze výkrmu. Deukanin Standard sa dá veľmi vhodne kombinovať s inými krmivami Deukanin pre dosiahnutie optimálnej kondície vašich králikov.

Zloženie:

zložka

jednotka

obsah

proteíny

%

16,00

vláknina

%

17,00

tuk

%

2,60

Balenie: 25 kg

Deukanin Basis Plus je základné krmivo pre celú radu plemien vo všetkých vekových kategóriách so zvýšeným podielom vitamínov A, D3 a E. Ide o vyvážené krmivo zabezpečujúce dostatočný prísun všetkých potrebných živín pre rast a reprodukciu králikov, pokiaľ nie sú stanovené osobitné požiadavky na prísun energie.

Zloženie:

Basis plus

Basis s kokc.

zložka

jednotka

obsah

obsah

proteíny

%

17,00

17,00

vláknina

%

17,00

16,00

tuk

%

2,20

2,50

Balenie: 25 kg

Deukanin Basis mit Cocc. je krmivo Deuka Basis obohatené o  prídavok kokcidiostatika určené pre odchov mláďat v období odstavu a začiatku odchovu. Toto krmivo nie je vhodné kombinovať s inými druhmi. Pre dosiahnutie ochrany mláďat pred kokcidiózou je vhodné ho podávať v čistej forme 2 týždne pred plánovaným odstavom až mesiac po odstave.

Balenie: 25 kg

Deukanin Energie je krmivo so zvýšeným obsahom energie vhodné najmä pre kojace samice, rastúce mláďatá a veľké plemená králikov. Krmivo zabezpečuje dostatočný príjem energie potrebný pre tvorbu a produkciu materského mlieka v období kojenia. U mladých jedincov veľkých plemien zabezpečuje energiu pre tvorbu a rast svalstva, pevnosť kostry kvalitu srsti.

Zloženie:

zložka

jednotka

obsah

proteíny

%

17,00

vláknina

%

16,00

tuk

%

3,10

Balenie: 25 kg

Deukanin Fit Kräuter & Petersilie je krmivo obohatené o vitamín C a petržlenovú vňať. Vitamín C je prírodným antioxdantom a napomáha zvieratám zvládať stresové situácie počas prípravy na výstavy, samotných výstav, v období pĺznutia, párenia a prípravy na chovnú sezónu. Petržlen patrí medzi prírodné stimulátory ruje samíc.

Zloženie:

zložka

jednotka

obsah

proteíny

%

17,00

vláknina

%

17,00

tuk

%

2,20

Balenie: 25 kg

Deukanin Naturmix je novinka, ktorá bola vyrobená z najkvalitnejších komponentov bez prídavku granúl. Ide o diétne krmivo vhodné pre úpravu hmotnosti bez straty kondície a lesku srsti. Krmivo je veľmi vhodné pre králikov v rekonvalescencii po rôznych tráviacich poruchách. Zároveň je to ideálne doplnkové krmivo ochutenie kŕmnej dávky pre králikov, morčatá a škrečkov.

Balenie: 15 kg

Deukanin Nagermüsli je doplnkovým ochuteným krmivom v podobe mixu müssli, granúl a rôznych zrnín. Toto krmivo je obohatené o vitamín C a preto je veľmi vhodné pre mláďatá. Nakoľko má znížený obsah energie a zvýšený obsah tuku je veľmi vhodným doplnkovým krmivom pre prípravu králikov na výstavy. Zároveň je ideálnym krmivom pre chov zdrobnených králikov, morčiat a škrečkov.

Balenie: 20 kg

Choroby králikov | Farby králikov | Plemena králikov | Národné plemena | Linky